תהליך לקוח בחנות דיגיטלית: כיצד לגרום ללקוח לקנות מהחנות כמה פעמים בשנה

חנות דיגיטלית תהליך שיווקי

שתף מאמר זה

כאשר אנחנו רוצים ליצור מכירות באופן קבוע בחנות דיגיטלית, לא מספיק רק להתעסק בשיווק ללקוחות חדשים, חשוב לעבוד על הגדלת כמות הלקוחות החוזרים אלינו לחנות.

ישנו היום סט כלים שאנחנו מטמיעים בחנויות דיגיטליות תהלכי שיווק שיוצרים הגדלה של הלקוחות החוזרים באתר.

כאשר אנחנו בונים אסטרטגיה לאתר, אנחנו בוחנים אסרטגיה קצרת טווח וארוכת טווח, כדי להבין כיצד אפשר להתחיל לייצר מכירות באתר ישר על תחילת הפעילות בווליום גבוה, בשלב השני אנחנו מתחילים להכניס את האסטרטגיה לטווח ארוך לפעולה.

אנחנו מבצעים תהליכי טיוב לעמודי מוצר על מנת לייצר יותר מכירות.

אנחנו מגדילים את הקמפיינים בעלי החזר השקעה חיובי.

אנחנו פועלים להחזרת לקוחות לחנות להגדלת המכירות באמצעות רימרקטינג, אבל אחד הדברים המשמעותים שיזמים וחנויות לא עושים זה ליצור תוכניות נאמנות שמחזירות לקוחות באחוזים גדולים לעסק שלנו.

אחד הנושאים החשובים ביותר בהגדלת רווחים ולא רק מחזור, זה הגדלת כמויות הקהל החוזר באתר.

יש לנו מגוון אסטרטגיות וסט כלים, טכנולוגים ושיווקים שאנחנו מטמיעים בפעילות כדי לייצר את האסטרטגיה הקצרה והארוכה כבר על ההתחלה.

לאורך זמן אפשר לראות את התהליך גדילה של אותה חנות בכל הנתונים, אחוזי המרה, אחוזי רווח, מחזור מכירות בגדילה ולבחן לפרטים כל נתון עם חוקים ברורים ודרך כיצד לשפר אותו לאורך זמן.

בצורה הזו אפשר לראות עלייה משמעותית של על הפעילות לאורך רבעון ולהמשיך להתמיד באותה עבודה.

ישנם אופציות נוספות שאנחנו משלבים בתהליך באם אנחנו מוצאים לנכון ומקימים צוותי שיווק ומכירה שלמים לאותה פעילות, הכל תלוי בגודל הלקוח וביכולת של אותו לקוח לבצע הגדלה משמעותית בעסק

 

כאן בתמונה תוכל להבין את התרשים זרימה שלנו, המטרה שלנו היא להפוך קניה מזדמנת שעלתה לנו בתקציב שיווקי – לקנייה נאמנה (שכבר לא עולה לנו אותו סכום באמצעות שיווק) ובכך להגדיל את הרווח באתר.

 

אחד הדברים החשובים שאנחנו רוצים שתיקח מהמאמר הזה, הוא היכולת שלך לעקוב למשך כמה חודשים ברצף על האחוזי המרה אצלך באתר ועל אחוזי הלקוחות החוזרים.

תבצע פעולות שונות בכל חודש על מנת להגדיל את הנתונים תוך כדי שאתה יודע איזה פעולה גרמה לאיזה נתון לעלות, ככה לאורך חודשיים תוכל להגדיל את המחזור והרווחים שלך.

הסט כלים הייחודי שלנו יחד עם האסטרטגיה השיווקית, מביאה לחנויות דיגטליות בכל מודל (דרופשיפינג או בעלי עסקים עם מלאי) יכולות מדוייקות של עבודה נכונה עם דאטה וניתוח דאטה כולל פעולות שיווקיות שמקפיצות את כל הנתונים לאורך התקופה, כאשר היידע נשאר אצל בעל העסק והוא יכול להמשיך להגדיל ולעקוב אחרי הנתונים בצורה מודעת.

תוכל להרשם להדרכה – שלושת השלבים להגדלת מכירות בדגיטיל כדי להחשף למקרה לקוחות וקמפיינים אמיתים שאנחנו מראים מול המועדון לשיווק המכללה למנהל.

הרשמה בתחתית העמוד, 

נתראה בצד השני.

זיו חבוב ואילון אלוש.

 

אולי יעניין אותך גם..