הפוך ללקוח

עזרנו ליותר מ-1,500 יזמים ובעלי עסקים

איך אנחנו יכולים לעזור?

ייעוץ

אנו נראה לך כיצד ליצור את ההצעה המושלמת, או לעזור לך לתקן הצעה קיימת.

שיווק

אנחנו ניתן לך את התוכנית פעולה הברורה שלנו עם חוקים וסדר שיווקי שאין כמוהו.

התמונה המלאה

אנו מסתכלים תמיד על כל התמונה ולא רק על החלקים הקטנים, כדי לייצר פעילות גדולה.

הצוות שלי ואנחנו עזרנו ליותר מ-1,500 יזמים ועסקים להקים, לגדול ולהגדיל עסקים בדיגיטל. אנו מתמחים בסיוע לחנויות דיגיטליות ומשפכים שיווקים.

קח את העסק שלך והפעילות שלך לרמה אחרת של מכירות.

אם אתה כאן, רוב הסיכויים שאתה מחפש צוות שיכול לעזור לך להתחיל, לצמוח או להרחיב את עסק שלך.

סביר להניח שגם דיברת עם כמה חברות אחרות שיכולות לפתור רק חלק מהבעיה שלך, שמדברות באופן כללי, או שפשוט אינן ישירות ולעניין.

הייתי שם. לפני עשור ניסיתי ללמוד איך להצמיח את עסק שלי. היו אנשים שיכולים לעזור לי עם חלקים, אבל לא לתת את התמונה המלאה.

הייתי צריך להרכיב את חלקי הפאזל בעצמי. כמו כן, אף אחד לא לימד אותי איך לעשות את הדברים האלה טוב, הם לימדו אותי למה, ולפעמים איך, אבל לא את הביצוע.

עשיתי כל כך הרבה טעויות בדרך שהיו יכולות להימנע אם היה לי מישהו שיעזור לי שהבין את כל המסע.

זו הסיבה שיצרנו את החברה הזו.

כל יום שאתה מחכה הוא עוד יום שאתה לא בטוח בדרך שלך. תן לנו להדריך אותך בדרך לפתרון.

התהליך שלנו

01  הערכה

דבר הראשון שנעשה הוא לתת לעסק או לרעיון העסקי שלך הערכה יסודית. אנחנו נבין איפה בדיוק אתה צריך עזרה, מה עוצר אותך ולא מתפקד.

לאחר מכן אנו מפתחים תוכנית מותאמת אישית עבורך, כדי שתוכל לצאת לדרך.

  1. הגשת בקשה ספר לנו על העסק שלך. זה לוקח שתי דקות ויעזור לנו לוודא שאנחנו מתאימים לעבוד ביחד. אנחנו לא לוקחים כסף מאנשים שאנחנו לא יכולים לעזור להם. 
  2. קבעו שיחת טלפון עם הצוות שלנו ותוכלו לפרט יותר על העסק, סוג הפעילות ומה עשיתם עד כה. 
  3. השיחה
    לאחר שנתקשר, הצוות שלי ישאל שאלות לגבי המצב הספציפי שלך ויענה על כל שאלה שיש לך. אנו נוודא שנוכל לעזור עוד לפני שנציע את השירותים שלנו.
  4. עלייה למטוס
    אם נחליט לעבוד יחד, תצטרפו מיד למקום.
    יועץ התוכנית שלך יעצב תוכנית מותאמת אישית רק בשבילך כדי שתוכל לצאת לדרך.

02  ליישם

תתחיל בצפייה בתכנים שלנו, הבנת השפה שלנו, ולאחר מכן נתחיל את הליווי שלנו, כאשר אנחנו כבר מדברים ומבינים את האסטרטגיה ויכולים להתחיל לפעול ולבצע פעולות עם יישום במערך השיווקי שלך.

אנו נוקטים בגישה הזו. כדי שנתחיל לזוז בהתאם לאסטרטגיה מהר. למידה מהירה, יישום מהירה, התחלה של סדר פעולות בריא לתוכנית השיווקית.

יש לפתח את המיומנויות והדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות “אימון ביצוע”. במילים אחרות, אנחנו לא רק מראים לך מה לעשות ואיך לעשות את זה, אלא גם עוזרים לך להיות ממש טוב בזה.

03  ליווי

יש לך גישה למענה מקצועי שלנו. באמצעות פגישות זום ושיתופי מסך אנחנו עוזרים לך להבין, ליישם ולדעת איך לבנות את התהליך השיווקי שלך בצורה נכונה, אנחנו עונים על שאלות ונותנים משוב ישיר, אנחנו לא מדברים במשלים. תקבל תשובות ומשוב מקצועי עבור התליך, הביצועים והמטרות.

04  קהילה

אתה הממוצע של חמשת החברים הכי טובים שלך. הדרך היחידה לצמוח ולהישאר אחראי בעסק הזה, היא לאמץ קהילה של אנשים בעלי דעות דומות. תוכל ליצור אסטרטגיה עם מאות יזמים מקוונים אחרים כדי לעזור לך לצמוח.

עם מי אנחנו עובדים

הצוות שלי ואני אוהבים לעזור לאנשים שכיף לעבוד איתם, מחויבים להתהליך ומבינים שצריך לצאת מהקווים שעד כה הכרת, סביר להניח שאתה מתאים אם:

אתה מחויב, אף אחד לא מצפה ממך להיות הכי טוב. אם אתה הטוב ביותר, אף אחד לא מצפה ממך להיות הזול ביותר. אנחנו לא זולים, אבל אנחנו הרבה יותר זולים מאשר מהתהליך שלך לפצח את זה לבד. המטרה שלנו להשיג לך החזר ROI פנטסטי, אתה חייב להיות מחויב גם כן.

חידדנו את התהליך שלנו במשך שש שנים, עם מכירות הדברים שלנו עובדים, אבל רק אם תיצמדו לתוכנית.

אנחנו לא מלמדים טקטיקות שיווק לא אתיות. אנחנו לא מלמדים מכירות בלחץ גבוה ואנחנו לא מלמדים “משחקים את המערכת”. אנחנו לא עוזרים להתעשר במהירות ואנחנו לא עוזרים לאנשים שמחפשים כל הזמן את “הדרך הקלה”. אם אינך מאמין בלקחת את הזמן כדי ללמוד ולבצע כהלכה, לא נוכל לעזור לך.

מה עושה אותנו שונים?

הלקוחות שלנו מצליחים כי אנחנו לא גורמים לבלאגן בשיווק הדיגטילי עם מלא מונחים שהם שרק מסבכים אותם.

אנחנו כאן כדי לעזור לך להצמיח את החברה שלך. אנחנו רוצים להעצים אותך לעשות את זה כמה שיותר מהר מבלי להיתקע בעשבים שוטים.

ההיבט החשוב ביותר של העסק הוא איך אתה מגבש את החלון ראווה להצעה שלך ועד כמה אתה טוב במימוש ההמרה.

אנחנו עוזרים לך להיות ממש טוב בכל זה, מבלי שתצטרף לעשות מליון משימות.

הפוך ללקוח

האם אתה הבא בתור?