הדרכות

הדרכה,ליווי וייעוץ ליזמים חברות וארגונים.

אנחנו נותנים הדרכות לבעלי עסקים ויזמים שרוצים להצליח בדיגיטל, המטרה שלנו היא לתת תוכנית פעולה מדוייקת וברורה לפעילות במטרה לייצר מכירות ריווחיות ועקביות.

תוכלו למצוא אצלנו הדרכות דיגיטליות ותהליכי ליווי לשיווק דיגיטלי בפייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, גוגל, טאבולה ואטובריין (כתבות תוכן) לשם יצירת מכירות באתר מכירות או במשפך שיווקי.

אנחנו יודעים להתאים את האסטרטגיה בהתאם לסוג מוצר של הלקוח )מכירה לרגש או מכירה לפתרון בעיות( ומשם לקחת את העסק לאסטרטגיה שיווקית שבסופה תקבל מסע לקוח שמוביל לרכישה באתר.

הדרכות לבעלי אתרים בתחום הדרופשיפינג

בעזרת קורס מקוון שיטת ההשקות תוכלו לבנות חנות דיגיטלית שפועלת על בסיס מודל הדרופשיפינג. בקורס תלמדו כיצד להקים אתר דיגיטלי, כיצד למצוא מוצרים מנצחים ולבנות מאגר מוצרים נמכרים אצלכם באתר, באסטרטגיה למכירה לרגש כאשר אנחנו יודעים להביא את הגולש לבצע המרה בצורה מהירה באתר, יחד עם היכולת להגדיל עגלות ולהתבסס על כמות גדולה של מגוון קשור באתר.

בקורס אנחנו מסבירים כיצד לעבוד עם ספקים וסוכנים, לבצע משלוחים עד בית הלקוח, לייצר לקוחות חוזרים לחנות הדיגיטלית, כיצד לתת שירות לקוחות איכותי וכמובן כיצד לנהל את העסק בצורה מסודרת מבחינת בנקים, כרטיסי אשראי, תזרים מזומנים וניהול נכון של הפעילות.

אנחנו משלבים בקורס יידע פרקטי ליישום תהליכי שיווק בפייסבוק, אינסטגרם, עבודה עם משפענים על מנת לייצר מסעות לקוח נכונים שמובילים למכירות בכמות גדולה באתר.

הדרכות לבעלי עסקים שרוצים לפרוץ בדיגיטל

בעלי עסקים שרוצים לפרוץ בדיגיטל כאתר חדש או כאתר וותיק שצריך רענון, אנחנו יודעים להתאים את המסע לקוח ואסטרטגית השיווק בהתאם למגוון מוצרים של בעל עסק, כ B2c וגם B2b. תוכלו למצוא אצלנו הדרכה דיגיטלית בשם שיטת הביג באנג ששם אנחנו מלמדים עבודה נכונה ופיצוח שיווקי למוצרים שפותרים בעיות או מוכרים לרגש, כאשר אנחנו מלמדים אסטרטגיה ופרקטיקה כיצד לעבוד נכון במודעות פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, גוגל, עבודה עם משפענים והבנת מסע לקוח והגדלת אחוז המרה באתר בצורה משמעותית יחד עם חוקים ברורים לכל התהליך כדי שהפעילות תעבוד בצורה נכונה באסרטגיה הקצת טווח ורחוקת טווח על מנת לייצר מכירות ישר בתחילת הפעילות.

הדרכות ולווי לעסקים, מחלקות שיווק, סוכנויות דיגיטל

בעזרת ליווי אישי אנחנו מסייעים למחלקות שיווק, בעלי סוכנויות דיגיטל ומשווקים ליצר מכירות במשפכים שיווקים וחנויות דיגיטליות לעצמם וגם ללקוחות שלהם, כאשר אנחנו בונים תהליך שיווקי מקיף לפי המטרות והיעדים של אותו עסק, מייסעים בהבנה של מסעות פרסום בנישות שונות, עזרה בניתוח נתונים והסקת מסקנות, ביצוע טסטים עם חוקים ברורים.

גורמים לכל תהליך השיווק להפוך לקל, מהיר, עם תוצאות ואסטרטגיה לטווח קצר וארוך, בהתאם למטרות של העסק.

עקבו אחרינו

בואו לראות ולעקוב ברשתות החברתיות.