דרופשיפינג למכור ללא החזקת מלאי – בדומה ל-קונסיגנציה.

 

דרופשיפינג זה מודל עבודה עסק ללא החזקת מלאי, בדומה לקונסיגנציה שרבים מבעלי עסקים מכירים.

בעולם העסקים והקמעונאות הרבה בעלי עסקים מכירים את המודל והוא דרך מצוינת לבחור מוצרים לפני שמתחייבים לקנות מלאי.

יבואן מגיע לבעל עסק ומציע לו למכור מוצרים מסויימים מתוך הקטלוג שלו.

הבעל עסק לא רוצה להתחייב על מלאי, משום שהוא לא יודע אם הקהל רוכשים שלו אכן יקנה ממנו את המוצרים,

בעל העסק רוצה לצמצם סיכון ובך לא רוכש מלאי מראש כי הוא לא רוצה לסכן סכום גדול של כסף ברכישה ואחסון של מלאי.

 

לכן יש מודל שהיבואנים מכירים מצוין – קונסיגנציה, בדומה לדרופשיפינג בקונסיגנציה בעל העסק מקבל מספר מוצרים בודדים או אפילו לא מוצר אחד.

ומתחיל להציע ללקוחות שלו את המוצרים (שהוא לא מחזיק במלאי) ללקוחות שלו, חלק בתצוגה במקום וחלק באתר, חלק בטלפון – כל בעל עסק והדרך שלו.

כאשר בעל העסק מעניין את הלקוחות שלו ורואה שיש עניין במוצרים ואפילו הזמנות – בעל העסק מבצע הזמנה מהיבואן ישירות לבית של הלקוח או לחלופין מגיע אליו לעסק כדי שהוא ישלח ללקוח.

במודל זה, בעל העסק לא שילם על הסחורה, כמו בדרופשיפינג, לא מימן אותה ולא הסתכן בהחזקת מלאי שהוא לא יודע עדיין אם זה ייצר לו כסף.

ברגע שבעל העסק מגלה כי אכן לקוחות שלו מעוניינים במוצרים, הוא יכול לרכוש מלאי או להמשיך באותו מודל עבודה.

בכל פעם שלקוח מבקש לרכוש את המוצר, באתר מכירות דיגיטלי איקומרס או בחנות / מחסן פיזי. בעל העסק מבצע הזמנה ישירות מהיבואן.

במודל הזה הצורה מאוד פשוטה, הלקוח משלם קודם כל לבעל העסק / בעל האתר על הסחורה, לאחר מכאן בעל העסק / בעל האתר פונה ליבואן כדי לרכוש את הסחורה, במעמד הזה בעל העסק מחזיר כבר את הכסף מהלקוח ופונה לבצע רגישה מהיבואן כאשר הוא כבר קיבל / אישר את התקבול מלקוח ומשלם ליבואן כבר מהתשלום שאותו קיבל מהלקוח.

בצורה הזו בעל העסק לא משקיע כסף מראש, אלה קונה רק לאחר שרכשו ממנו. בדומה לדרופשיפינג.

דרופשיפינג איך זה עובד בעולם הדיגיטלי נכון להיום

דרופשיפינג – היא הקונסיגנציה של העולם הדיגיטלי, מודל שבעלי עסקים יבואנים ומפעלים מכירים ועובדים איתו שנים כדי לייצר מכירות למוצרים ללא השקעה מוקדמת.

דרופשיפינג בעולם הדיגיטלי היא מקבילה לקונסיגנציה, אבל הרבה יותר חזקה ממנה, בכלל הווליום הגבוה שאפשר לייצר ממכירות מוצרים אונליין ללא השקעה מוקדמת במלאי קיים.

נכון להיום, אפשר ליצור קשר עם ספקים מסין, ישראל ומדינות נוספות בעולם, אם יבואנים, מחסנים, סוכנים וספקים שמחזיקים מלאי, לקבוע איתם תנאי עבודה לדוגמה:
בכל יום אני שולח קובץ הזמנות באוטומציה מוחלטת מהאתר שלי ישירות לסוכן, הסוכן מספק לי אישור שאכן אפשר להוציא את כל ההזמנות לפועל כולל סיכום תשלום.

אני משלם לסוכן לאחר שקיבלתי אישור עסקה מהלקוחות כמובן ואז מבצע הזמנה של המוצרים ישירות לבית של כל אחד ואחד מהלקוחות שלי.

ההזמנה מגיע עד לבית הלקוח, עם משלוח איכותי (גם מחול) כולל אישור הזמנה, כאשר הלקוח מקבל באריזה ממותגת (מיתוג של האתר שלי) את החבילה עם המוצרים שאותם הזמין.

 

בצורה הזו, אני לא מחזיק מלאי שרכשתי לפני, אני לא מתעסק באריזות או משלוחים ואני נותן ללקוח שלי משלוח עד הבית בצורה ממותגת, כדי לגרום ללקוח לחזור ולרכוש ממני בעתיד פעם נוספת בגלל חווית מוצר, שילוח ושירות גבוהה.

 

בעולם הדיגיטלי נכון להיום אפשר לבצע דרופשיפינג במגוון דרכים, יש לנו את האופציה לייצר תנועה של גולשים ולקוחות פוטנציאלים לאתר שלנו בעזרת גוגל, גוגל שופינג, פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, משפענים ויוצרי תוכן, על מנת להציג לגולשים את המוצרים וההצעה שלנו ובכך לגרום למכירות באתר שלי.

כאשר כל עניין המלאי, אחזקה, אחסנה, אריזות, ליקוט ומשלוחים קורה בכלל אצל הספק / סוכן שלי.

 

דרופשיפינג פועל בכל הפלטפורמות?

נכון להיום דרופשיפינג Dropshipping אסור באייבי ebay, אמזון amazon ואטצ׳י etsy (פלטפורמה לאמנים עבודות יד).

למה? בגלל שהם רוצים לתת קדימות לעסקים אחרים בתוך הפלטפורמות ולשמור על הפלטפורמה עם פחות תחרות.

דרופשיפינג באמזון amazon Dropshipping – מעדיפים שתאחסן אצלהם כי הם מרוויחים גם על זה – אז דרופשיפינג לא בא בחשבון.

דרופשיפינג באייבי ebay Dropshipping – דרופשיפינג פגע בחווית גלישה, גולש ראה 50 עמודים עם יותר מ 1,000 כוסות לדוגמה שכולן אותו דבר וזה גרם לנטישה מוגברת של לקוחות ביחד עם קהל ענק של ילדים שרצו לעשות דרופשיפינג ולהרוויח כמה סנטים על כל הזמנה – לכן גם אייבי פסלו דרופשיפינג במדניות שלהם.

דרופשיפינג באטצ׳י Dropshipping etsy – גם אסור לפי המדניות, etsy היא פלטפורמה של אמנים בעבודות יד, לא רק שדרופשיפינג אסור – גם כל מה שמפעלים מייצרים בכמויות גבוהות אסור, זו פטלפרומה שחרטה על דיגלה לתת מקום לאמנים ועבודות יד, לכן גם שם דרופשיפינג אסור ועלול לגרום לחסימה של החשבון ותקיעה של הכספים.

משהו שחשוב לומר: כל פלטפורמה שאוסרת דרופשיפינג אתה מסתכן בלהשקיע זמן, כסף ומחשבה כדי להקים אותה – ולאחר מכן לקבל חסימה ולהישאר תקוע.

אתר עצמאי – שופיפי / ווקומרס – אפשר לעשות דרופשיפינג, זה חוקי, זה בדיוק כמו במודל קונסיגנציה הוותיק של העולם הקמעונאי.

בשונה מאייבי ebay, אמזון amazon וetsy ״אטצ׳י״

דרופשיפינג בשופיפיי Shopify Dropshipping מותר בהחלט, אנחנו פותחים אתר עצמאי שהוא בבעלותנו ושום פלטפורמה לא מכילה עלינו את המדניות שלה, אנחנו בונים עסק לכל דבר ועניין, הדאטה (רשומות אנשי קשר, פרטים) היא שלנו לפי חוק ואם הם אישרו דיוור – מותר לנו לדוור אליהם בצורה חוקית, מותר לנו למכור מוצרים במודל דרופשיפינג ואנחנו יכולים להכניס לקוחות מכל מקום שאנחנו רואים לנכון

 

שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם כדי למכור מוצרים במודל דרופשיפינג – אנחנו נייצר קמפיינים ותכנים כדי לפרסם בקידום ממומן או קידום אורגני בפלטפורמה כדי לייצר חשיפה לקהל רלוונטי שמתעניין במוצרים שאנחנו מציעים באתר, לקוחות נכנסים לאתר שהוא בבעלותינו הבלעדית ללא שליטה של שום גורם חיצוני ומייצרים מכירות באתר שלנו.

הכסף נכנס אלינו באמצעות מסוף סליקת אשראי, לקוחות שמים את האשראי במסוף סליקה מאובטח (כמו של כל בעל עסק) לדוגמה פייפלוס, טרנזילה, hyp ועוד.

הלקוח משלם בצורה בטוחה באתר שלנו, אנחנו מקבלים הודעה על כניסה של הזמנה חדשה באתר שלנו ומעבירים בצורה אוטומטית את ההזמנה לסוכן אשר מטפל בהזמנה ושולח עד בית הלקוח.

שיווק בגוגל וגוגל שופינג – אנחנו מציעים את המוצרים שלנו גם בגוגל ממומן וגוגל אורגני, בגוגל שופינג ומכניסים קהל אשר חיפש מוצרים דומים לשלנו לאתר כדי לבצע רכישה.

שיווק באמצעות טיק טוק – אנחנו מייצר תוכן בצורה של וידאו או קרוסלות, בטיק טוק ומכניסים גולשים שמתעניינים במוצרים שלנו ישירות ללינק (דומיין) של האתר שלנו – ומשם מניעים מכירות דרך טיק טוק בצורה אורגנית וגם ממומן.

 

עבודה עם יוצרי תוכן ומשפענים – יש לנו מוצר ווינר? מוצר שהקהל אוהב ורוכש מאיתנו? הולך לנו טוב? עכשיו זה הזמן לעבוד גם עם משפיענים ויוצרי תוכן כדי שייצרו תוכן חדש בלעדי שלנו על המוצרים ויציעו את זה לעוקבים שלהם, בטיק טוק, אינסטגרם, פייסבוק ועוד.

יוצרי תוכן – מייצרים לנו תוכן שאנחנו יכולים להשתמש בו בעמוד העסקי שלנו, אינסטגרם של המותג שלנו, טיק טוק ועוד.

משפענים – מציעים לקהל שלהם לרכוש מאתר שלנו.

 

בצורה הזו, אנחנו מקבלים גולשים שמבקרים באתר שלנו מכן כיוון ובונים את העסק שלנו בצורה בריאה, אנחנו מקימים עסק לכל דבר ועניין עם אחריות מאחורי הדברים, מספקים מוצר ושירות טוב ומעוניינים גם לייצר לקוחות חוזרים באתר שלנו, כאשר הדאטה היא שלנו, הלקוח מכיר את המותג והאתר שלנו והעסק שלנו מגדל וצומח מחודש לחודש – שנה לשנה.

כאשר אנחנו מקבלים מגוון מקורות תנועה של גולשים באתר.

דרך פייסבוק ואינסטגרם

דרך גוגל וגוגל שופינג

דרך טיק טוק ומשפענים ויוצרי תוכן

גם באמצעות שיווק וקידום ממומן וגם באמצעות קידום אורגני.

בצורה הזו אנחנו מכניסים מגוון ענק של גולשים שונים ממגוון פלטפורמות – אתר שלנו מבוסס בפטלפרומות שונות, מצליח לייצר כסף מכל פלטפורמה באמצעות קידום ממומן ו/או קידום אורגני.

 

בצורה הזו אנחנו בונים עסק חזק, שבנוי על טראפיק (תנועה) של גולשים מכל רחבי הרשת.

אנחנו מוכרים ומייצרים ערך ללקוחות, מייצר לנו דאטה גדולה של דיוור, תוכנית מנויים, מכירות חוזרות באמצעות רימרקטינג, דיוור ועוד ללקוחות קיימים בכך מגדילים את האחוזים לקוחות חוזרים באתר שלנו ובעזרת האסטרטגיה הזו גם מגדילים את אחוז הרווח באתר שלנו.

 

המטרה שלנו לייצר מכירות במודל דרופשיפינג באתר שופיפיי שלנו, עם מגוון של סוכנים שמספקים מוצרים עד בית הלקוח עם חוויה טובה של שירות לקוחות ואיכות מוצר ובאמצעות הדרך הזו לייצר גם אחוז גבוה של לקוחות חוזרים שמגדילים לנו את הרווח כי עולה לנו פחות לגייס לקוח שכבר רכש מאיתנו.

 

דרופשיפינג 2024:

כדי לייצר היתכנון כלכלית באתר איקומרס במודל דרופשיפינג אנחנו צריכים להבין את העלויות שלנו.

 1. עלויות הקמת והאחזקת אתר שופיפיי: 35 דולר לחודש כדי להקים אתר ולהחזיק אותו פועל בכל חודש. יש עלויות נוספות של עיצוב או תבנית מעוצבת מוכן בשבילך. יש תבניות חינם ויש תבניות בכמה דולרים או מאות דולרים תלוי במורכבות של העיצוב. אנחנו ממליצים אצלנו על כמה תבניות של המעצב שלנו שעיצב את זה לפני התנאים שלנו.
  בנוסף אנחנו נותנים תבנית מעוצבת חינם אצלנו בקורס שיטת ההשקות.
 2.  אפליקציות או תוספים – כאן נכנסים אלמנט של פתרונות טכנולוגים שאנחנו רוצים להוסיף לאתר, אם זה אוטומציה לסוכן ששולח את המוצרים, מערכת לדיוור מיילים וסמס, מעקב אחרי הוצאות והכנסות – גם פה אפליקציות מסתכמות בכמה עשרות דולרים בחודש.
 3. אחוזי סליקה, שופיפיי וגם חברות הסליקה לוקחות כמה אחוזים בודדים על סליקה תלוי בחבילה ובגודל שלכם.
 4. תקציב שיווקי – כאן יש עלויות שיכולות להתחיל מ-1,000 ש״ח לחודש ועולות בהתאם לכמות מכירות באתר שלך, מה הכוונה? כאשר יש לך מכירות ואתה מגדיל תקציב כדי להגדיל חשיפה וכניסות לאתר – שאתה רואה שיש לך החזר חיובי על הקמפיינים והמוצרים אתה מעוניין להגדיל תקציב כדי פשוט להגדיל מכירות. בדרך כלל בין 10 ל 20 אחוז מהמחזור שלך הולך לשיווק דיגיטלי בפלטפורמות השונות – פייסבוק אינסטגרם גוגל וטיק טוק.
 5. מלאי ושילוח – כאן אתה משלם על סחורה שקנו ממך, היום קנו ממך לצורך העניין ב 2,000 ש״ח ותמחרת את המוצרים בפי-7 מהעלות שלך, זאת אומרת שעלה לך 285 ש״ח לשלם על המוצרים כמובן שזה תלוי ומשתנה בהתאם לתמחור שלך באתר וליכולות שלך לייצר עגלות גדולות – מיד בהמשך אני אסביר על היתכנות כלכלית באתר עם אסטרטגיה כדי לייצר עגולות גדולות
 6. יוצרי תוכן / משפענים: החבר׳ה האלו לוקחים כסף עבור תוכן או עבור תוכן וחשיפה, זה יכול להתחיל מכמה מאות שקלים ולהגיע לעשרות אלפי שקלים תלוי בפרסונה, כמה עוקבים יש להם, האם העוקבים שלהם והקהל שלהם הם חלק מהקהל יעד שלך ועוד. יוצרי תוכן לוקחים פר תוכן, משפענים לוקחים בהתאם לגודל ולנישה שלהם – ככל שהם יותר גדולים כנראה שהם ידרשו יותר.

 

דרופשיפינג ריווחי – איך עושים את זה? היתכנות שיווקית וכלכלית לאתר איקומרס שלי

צריך להבין שדרופשיפינג זה עסק לכל דבר, אם לא תתמחר נכון את המוצרים, אם לא תדע לשווק נכון את המוצרים, אם לא תדע לייצר לקוחות חוזרים – אתה לא תרוויח כמו שאתה רוצה.

מספר חוקים שחובה להתקיים באתר מכירות איקומרס במודל דרופשיפינג ובכללי בכל אתר מכירות בכל מודל לדעתי האישית:

 1. חובה לייצר מגוון גדול ורחב של מוצרים כדי להיות רלוונטי לכל עונה, קיץ חורף אביב וסתיו – למכור בלי הפסקה, אין משהו שעוצר אותך מלמכור וזה קורה בעזרת מגוון רחב וגדול של מוצרים חדשים שעולים לאתר שלך בכל חודש כדי לייצר מגוון חדש ורלוונטי.
 2. לייצר עגלות גדולות – בגלל שאתה מחזיק מגוון רחב של מוצרים שרלוונטים לכל עונה, אתה יכול למכור עגלות גדולות, לדוגמה – לקוח נכנס לאתר כדי לרכוש מוצר א׳ ועל הדרך כדי לקבל הנחה / משלוח חינם או פשוט כי הוא רואה מוצר נוסף שהוא רוצה הוא מוסיף לעגלה גם את מוצר ב׳, עכשיו הלקוח משלם לך על שני מוצרים במקום מוצר אחד, אם מוצר א׳ עולה 299 שח והמוצר השני עולה 199 ש״ח יוצא שהלקוח קנה ממך ב 498 כמעט 500 ש״ח במקום 299 שח, מה שנותן לך ממוצע עגלה גבוה באתר, אם המתחרה שלך מוכר את אותו מוצר ולא מגדיל את העגלה יש לו פחות כוח קניה מול הסוכנים ופחות כוח קניה של מדיה – ז״א התקציב השיווקי שלו יהיה קטן משלך ותוכל להגיע לקהל רחב יותר בגלל שיש לך יותר מרווח ורווח על כל עגלה באתר.
 3. למכור לרגש ולא לפתרון בעיות – מה כוונה?  כאשר לקוח נכנס אליך לאתר ואתה מוכר לו לרגש ולא לפתרון בעיות הלקוח לא מגיע נעול על מוצר אחד בלבד, לכן הוא פתוח לקחת עוד מוצרים אצלך באתר, בדרופשיפינג לפתרון בעיות – מוצרים אשר מטפלים בבעיות, הלקוח נכנס ״נעול״ על מוצר אחד, הייתר לא רלוונטים אליו, הלקוח ייכנס לחקר על המוצר ועלול בסוף לא לקנות ממך כדי לחפש עוד מוצרים או ג׳אטים שונים שיכולים לענות לו על הפתרון, כאשר אתם מוכרים לרגש ללקוח אין כל כך מקום בר השוואה לבדוק ולבחון את המוצרים אצלכם באתר בהשוואה של מחירים או דגמים יותר טובים ממה שאתם מוכרים, כאשר אתם לא מכנסים את הלקוח לשאלה בכלל אם יש אופציה אחרת, אלה מוכרים לרגש עם מוצרים אשר מוכרים לרגש (לא ג׳אטים ולא כל מיני דברים מוזרים שרק אתם חושבים שיעבדו אצלך באתר… ) האתר שלך מוכר מגוון רחב יותר שיכול להיות רלוונטי ללקוח, אני מזמין אותך לצפות בוובינרים / קורסים חינמים או להקשיב לפודקסט שלנו שאלות של יזמים עם זיו חבוב ואילון אלוש יש גם גישה דרך האתר או דרך האינסטגרם או טיק טוק שלנו כדי לקבל יותר המחשות והסבר על העולם של מכירות לרגש.

 

כאשר אתם מוכרים לרגש, ויודעים לייצר עגלות גדולות יש היתכנות שיווקית וכלכלית גבוה יותר לאתר שלכם, ככה תצליחו לייצר מחזורים עם רווחים יותר גדולים מאשר התמקדמות במוצר אחד, או במוצרים לפתרון בעיות אשר מכניסים אתכם להשוואות מחירות שלא תצליחו לצאת מהם ברווח גבוה. אנחנו לא כאן כדי להרוויח כמה דולרים על כל עסקה, אנחנו רוצים לייצר עסקאות גבוהות עם רווח טוב.

 

איך אפשר להתחיל ללמוד על דרופשיפינג?

אני מזמין אותך לראות את התוכן אצלנו בעמודי אינסטגרם וטיק טוק, יש לנו מעל 10 שעות של תוכן חינם, רייליסים, מאמרים, הייליטס וגם כמובן תוכן של וובינרים או קורסים חינמיים שמסבירים על העולם של דרופשיפינג עם המחשות ודוגמאות יחד עם הסבר על שיווק דיגיטלי מקיף לכל מי שרוצה להתחיל לשווק את האתר דרופשיפינג שלו.

יש לנו תמידים שקיבלו פרסים על מעל מליון ש״ח מחזור מכירות באתר דרופשיפינג שלהם ואפילו כמה תלמידים שהגיעו ל 7-8-9 מליון ש״ח מחזור מכירות באתר שלהם עם אחוזי רווח יפים שהפכו להיות העסק המרכזי בחיים שלהם והם בעלים של אתר איקומרס בבעלותם והם ממשיכים לגדל את העסק הזה ולצמוח איתו.

 

דרופשיפינג יכול להיות הכנסה קטנה מהצד ויכול להיות עסק מרכזי, כל אחד יכול לקחת את זה בדרכו בדיוק כמו פתיחת עסק, לכל אחד יש את הדרך שלו לפתוח ולפתח את העסק אבל ברור לכולם שעסק צריך הכוונה, צריך וודאות עם אסטרטגיה כדי לצמוח בצורה נכונה, הרבה בעולם הדרופשיפינג מתבסס בסופו של דבר על חשיפה, ככה שיש לי יותר חשיפה אני פוטנציאלי יכול למכור יותר וזה כמובן עולם השיווק הדיגיטלי, איך לייצר חשיפה נכונה במחיר נכון למוצרים באתר שלי כדי לייצר מכירות רווחיות ולפתח פה עסק אמיתי שמכניס לי כסף ולא רק מגלגל מחזורים.

 

אני מזמין אותך לעשות חקר מקיף על התחום שנקרא דרופשיפינג, להבין איך וכיצד להרים את העסק הבא שלך ואחרי יותר מ 1,800 תלמידים הרכבנו את התהליך המלא שנותן מענה ידע ותוכן שיעזור לך להרים את העסק שלך ולהבין כיצד לעשות שיווק דיגיטלי בכל הפלטפורמות בצורה נכונה יחד עם מודל מכירות שבונה את העסק שלך נכון.

בקורס שיטת ההשקות שמלמד איך לבתע דרופשיפינג בשופיפיי תוכל להבין את הכל מאפס.

 1. איך לבנות אתר מכירות על פלטפורמת שופיפיי לבד
 2. איך לשווק לחו״ל ואיך לשווק לישראל באמצעות שיווק דיגיטלי בכל הפלטפורמות פייסבוק אינסטגרם טיק טוק וגוגל שופינג
 3. איך לייצר מודל כלכלי נכון לעסק
 4. איך לעשות שירות לקוחות, איך להתחבר לחברות סליקה, איך למצוא סוכן שיעבוד איתך
 5. איזה תוספים אפליקציות ואוטומציות אתה צריך בעסק שלך
 6. איך עסק עובד – פרק שלם עם רואה חשבון שיעזור לך להבין את כל העולם של המיסוי של עסק בישראל וירידה לפרטים על דרופשיפינג.
 7. איך לעשות סקיילים בשיווק דיגיטלי
 8. איך לעבוד עם יוצרי תוכן משפענים
 9. חידודים ובונוסים – כל מה שצריך לדעת מסביב עם עדכונים על כל הנושאים: שיווק, מודלים, מוצרים מנצחים, איך למצוא מוצרים מנצחים וכמובן פתרונות טכנלוגים חדשים שעושים לך את החיים פשוטים יותר מבחינת ניהול וגדילה של העסק

 

אני מקווה שהמאמר הזה נתן לך ערך על דרופשיפינג, שיווק דיגיטלי, שופיפיי ואיקומרס בכללי ומזמין אותך ללמוד עלינו עוד באתר או באינסטגרם של אילון אלוש וזיו חבוב.

קורס שיטת ההשקות הוא הקורס המוביל בישראל לדרופשיפינג בשופיפיי והרבה בעלי עסקים הצטרפו לקורס גם כדי להבין איך לשווק דיגיטלי נכון את העסק שלהם בעזרת השיטה של זיו ואילון.

 

זיו ואילון קיבלו את הפרס טו קומה קלאב מקליק פאנלס העולמית עם ראסל ברנסון על הגעה של מעל מליון דולר במשפך שיווקי אחד.

אפשר למצוא עלינו כתבות בכלכליסט ודה מרקר על הדרך שלנו והעזרה שאנחנו נותנים ליזמים ובעלי עסקים בעולם הדיגיטלי.

 

כרטיס הכניסה שלך לעולם השיווק הדיגיטלי נמצא כאן.

תוכל ללמוד בניית אתרים

שיווק דיגיטלי בפייסבוק אינסטגרם טיק טוק וגוגל

עבודה נכונה עם משפענים ויוצרי תוכן

וכלים שיעזרו לך לנהל עסק או לפתח מיומניות ומקצוע בעולם השיווק הדיגיטלי ובניית אתרים.

מזמינים אותך ללמוד עוד על העולם הזה, באתר שלנו אפשר למצוא מגוון תכני וידאו וגם ביוטיוב על דרופשיפינג ושיווק דיגיטלי.